Wyjście na miasto nie musi być drogie

Oszczędzanie oszczędzaniem, jednak każdy z nas raz na jakiś czas czuje nieodpartą ochotę, by wyjść na miasto żeby się zabawić, dobrze zjeść lub tylko napić, zobaczyć najnowszy film w kinie czy zagrać w bilard albo pobawić się w Aquaparku. Nie powinniśmy rezygnować całkowicie z takich rozrywek, ponieważ oszczędzanie nie powinno kojarzyć się nam z umartwianiem, a rozrywka jest konieczna w życiu człowieka. Weźmy jedynie pod uwagę, że wybierając takie stosunkowo drogie rozrywki, możemy wykorzystać kilka trików, które pozwolą nam zapłacić za to zdecydowanie mniej.

Magiczne karty zniżkowe

Jeśli ktoś oferuje nam zniżki, czemu by z nich nie skorzystać? Przepustka do tańszej rozrywki może być tu legitymacja studencka, karta EURO26, lub nawet zwykła… karta kredytowa, bowiem wiele banków ma umowy ze sklepami., lokalami i usługodawcami, zapewniające użytkownikom niższe ceny w zamian za płatność kartą kredytową, z czego sam bank też czerpie korzyści – wszyscy są zadowoleni

Karty stałego klienta

Jeśli wybieramy się do jakiegoś lokalu w którym bywamy często, lub innego miejsca które świadczy dowolne usługi, zawsze możemy zapytać o kartę stałego klienta. Wydaja je niektóre kina, siłownie, solarium, kafejki… dzięki temu będziemy mogli zyskać zniżki cen i często różne dodatkowe przywileje.

Happy hours

Happy hours to czas, kiedy usługi w danym miejscu świadczone są znacznie taniej – często w barach czy restauracjach w danych godzinach lub do południa, zapłacimy mniej za piwo lub cały posiłek. Różnica między zwykłą ceną a ta podczas happy hours może być znaczna.

Podobnie jest w kinach – na seans warto wybrać się w tygodniu, dzięki czemu za bilety zapłacimy mniej. Weekendowe tłumy i droższe bilety mogą odstraszać, jednak to wtedy niestety w kinach jest największy ruch.

Kupony grupowe

Ostatnio wielka popularność zdobywają grupowe zakupy. Na ich stronach możemy znaleźć bardzo dużo ofert proponujących tańsze obiady, tańsze wizyty w klubie lub wynajęcia sal, oraz różne rozrywki, na które być może zazwyczaj nie moglibyśmy sobie pozwolić. Warto czasem skorzystać z takiej okazji.

Podobne artykuły:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Wyjście na miasto nie musi być drogie, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *