Oszczędzaj wynajmując sale konferencyjne

Dla organizatorów imprez, szkoleń i konferencji liczą się nie tylko profesjonalne pomieszczenia konferencyjne, ale także, a może przede wszystkim oszczędność podczas ich rezerwacji. Czy w dzisiejszych czasach ekonomizacja w tym temacie jest możliwa? Okazuje się, że tak. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać dobrych ofert.

Sale poszukujemy przy okazji organizacji świątecznych przyjęć firmowych, konferencji czy szkoleń i najczęściej wybieramy te, które dobrze znamy, a nie te, które oferują atrakcyjne pakiety. Szkoda, bo czasem warto zejść z utartych szlaków by zyskać całkiem nowy pogląd na daną sprawę. O tym właśnie postaramy się w kilku zdaniach powiedzieć.

Obecnie wiele obiektów szkoleniowych i konferencyjnych posiada sporo profesjonalnych pakietów dla klientów, których charakter zmienia się chociażby w związku z porami roku. I tak wśród ofert znajdziemy te z przeznaczeniem na zimę, bądź też typowe oferty na lato. Oto, co się w nich znajduje.

Specjalne pakiety konferencyjne w czasie zimy obejmują:
– wynajem sali konferencyjnej
– pełne wyżywienie
– noclegi dla uczestników
– atrakcje w terenie (przejażdżka bryczką, jazda na nartach, biesiada góralska, ognisko).

Specjalne pakiety konferencyjne w czasie lata zawierają:
– wynajem sali konferencyjnej (pamiętajmy, że można je wykorzystywać na pożytek szkoleń i wielu innych wydarzeń firmowych)
– wyżywienie dla uczestników
– strefę Spa
– dancingi bądź rejsy statkiem ( do tego możliwość korzystania z basenu i obiektów sportowych).

Czasami skład oferty jest tak bogaty, że uczestnicy wręcz marzą o chwili wytchnienia od zajęć, ale ta przychodzi dopiero późnym wieczorem, tuż przed snem. Na takich wyjazdach nikt jednak nie narzeka, a cieszy się każdą dobrze zagospodarowaną chwilą.

Takie pakiety na sale konferencyjne nie odbiegają cenowo od zwykłego wynajmu pojedynczej sali na godziny, ale trzeba wiedzieć, gdzie ich szukać. Branżowy serwis www.e-konferencje.pl specjalizujący się w dostarczaniu informacji na temat hoteli, obiektów i sal publikuje również informacje na temat promocyjnych pakietów, czyli tak zwane oferty specjalne. To właśnie z tego miejsca korzystają profesjonalni organizatorzy konferencji i imprez, a także osoby indywidualne planujące wypoczynek w oparciu o gotowe propozycje obiektów wypoczynkowych.
W modzie ostatnich lat są tak zwane konferencje w zabytkach, bo to wygodny sposób łączenia obowiązków z przyjemnością przebywania w zabytkowych wnętrzach. Ten typ konferencji stanowi całkiem spory odsetek wszystkich spotkań biznesowych w kraju. Konferencja w pałacu, a może konferencja w zamku? W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe! Ceny nie stanowią już bariery zaporowej. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się jednak konferencje w Spa, bo w świecie oficjalnych spotkań liczy się nie tylko dobrze załatwiony interes, ale i doskonały wypoczynek.

Dzięki ofertom specjalnym szybko przekonamy się, że w temacie organizacji spotkań dla firm dzieje się bardzo dużo i właśnie tego oczekują uczestnicy czy to szkoleń, czy konferencji, czy też spotkań integracyjnych. Po godzinach spędzonych w sali konferencyjnej w atmosferze powagi i skupienia marzą o odpoczynku, relaksie i dobrej zabawie. I o to właśnie chodzi! Warto więc korzystać z promocyjnych ofert specjalnych na sale. To się opłaca.

M-S-M

Podobne artykuły:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Oszczędzaj wynajmując sale konferencyjne, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Tags: , , , , , , ,

Kategoria: Bez kategorii

Dołącz do dyskusji